ЦСКАЛевскиЛудогорецБотев ПловдивЛокомотив ПловдивСпартак ВарнаАрдаСлавияЧерно МореБероеЛокомотив СофияПирин БлагоевградЦСКА 1948Ботев ВрацаЕтърХебър 1918КрумовградМанчестър СитиМанчестър ЮнайтедЛивърпулЧелсиАрсеналБайерн МюнхенБарселонаРеал МадридЮвентусИнтер

Мбапе се контузи при разгром на ПСЖ над Олимпик Марсилия

0
Килиан Мбапе
Снимка: БТА

Отборът на Пари Сен Жермен разгроми Олимпик Марсилия с 4:0 като домакин в дербито от шестия кръг на Лига 1. Шампионът на Франция обаче даде свидна жертва в лицето на Килиан Мбапе.

ПСЖ откри в самото начало с гол на Ашраф Хакими, но след около 30 минути игра Мбапе поиска смяна, като напусна ядосан терена, изпитвайки болка.

Малко по-късно Рандал Коло Муани вкара втори гол за парижани. След почивката пък човекът, който замени Мбапе – Гонзало Рамош, успя да вкара два гола.?

В класирането ПСЖ е трети с 11 точки – на два пункта от върха. Олимпик Марсилия е с 9 точки.