ЦСКАЛевскиЛудогорецБотев ПловдивЛокомотив ПловдивСпартак ВарнаАрдаСлавияЧерно МореБероеЛокомотив СофияПирин БлагоевградЦСКА 1948Ботев ВрацаЕтърХебър 1918КрумовградМанчестър СитиМанчестър ЮнайтедЛивърпулЧелсиАрсеналБайерн МюнхенБарселонаРеал МадридЮвентусИнтер

Куриозен гол на Мбапе не спаси ПСЖ от домашен резил (ВИДЕО)

0
Килиан Мбапе
Снимка: Twitter

Френският гранд Пари Сен Жермен допусна поредната си издънка през сезона, след като загуби домакинството си на Лориан с 1:3 в мач от 33-ия кръг на Лига 1.

Енцо Льо Фе откри резултата в полза на Лориан в 15-ата минута, а пет минути по-късно домакините останаха в намален състав след втори жълт картон на Ашраф Хакими.

Все пак Килиан Мбапе успя да изравни за ПСЖ с куриозен гол в 29-ата минута, когато изчака противниковия вратар да си пусне топката на земята, а след това му я отмъкна и вкара на празна врата.

В 38-ата минута обаче Дарлин Йонгуа върна аванса на гостите. През втората част пък Лориан стигна и до още един гол. Първо в 86-ата минута Бамба Денг вкара, но ВАР отмени гола заради засада, а три минути по-късно отново Денг се разписа – този път от редовна позиция.

В класирането ПСЖ остава лидер със 75 точки – с осем пред втория Олимпик Марсилия, който по-късно ще може да намали изоставането си при домакинството си на Оксер.